Hakkımızda

Madoors, Türkiye’de ve yurt dışında ürün çeşitlemesiyle her geçen gün referans sayısını artıran bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Yılların tecrübesini ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, profesyonel kadrosu ile her geçen gün kendini geliştirmeye de devam etmektedir.

Firmamız ticaret hayatına 1986 yılında Elektrosan adı ile başlamış, yetenekli ve yenilikçi mühendisleri sayesinde Fotoselli KapıKollu Bariyer, Road Blocker (Yol Blok Bariyeri) ve Mantar Bariyer sistemlerinin Türkiye'deki ilk üreticisi olmayı başarmıştır. Bununla birlikte Mantar Bariyer ve Road Blocker (Yol Blok Bariyeri) ürünlerinin marka isim hakları da Madoors'a aittir. Yıllar içinde daha da gelişen ve büyüyen Madoors, 1994 yılında ASM Elektrik ve Elektronik adı altında Limited Şirkete dönüşmüş, 2005 yılında ise tüm dünyaya açılarak Madoors ismini almıştır.

Güvenlik alanında ileri teknoloji içeren ürünlerin, özel ve kamu kuruluşlarında kullanımını sağlamak amacıyla hareket eden kurumumuz, etkin çözüm üretme noktasında ve hizmet bitiminin akabinde satış sonrası verdiği garantilerle de alanında öncü kuruluşlardan biri olarak çalışmaktadır.

Yol Blokaj Bariyerinden, Kapan Bariyere, Otomatik Demir Teleskopik Kapılardan, Fotoselli Radarlı Cam Kapılara, X-ray Cihazlarına kadar bir çok alanda ürün ve kurulum hizmetleri veren Madoors Sistem, taktiksel donanımlar konusunda marka olmayı başarmıştır.

Kısaca teknolojik sistemler konusunda hem oluşturduğu istihdamla hem de ekonomiye sağladığı katkı ile insan güvenliğini ön planda tutan Madoors Sistem, örnek bir kurum olarak dün olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerine devam edecektir.